Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 296

[Puskin, Alekszandr Szergejevics] Puskin Sándor: Pique-dáma. Ford.: Malonyay János. Bp., 1920, Sacelláry (Korvin-ny.), 1 t. (színezett fametszet) + 120 p. Kartonált papírkötésben, kissé sérült borítóval, hártyapapír védőborítóban, ex libris-szel. Megjelent 3000 példányban.
18879.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zsák Wilfried: A Fővárosi Könyvtár és ifjúsági olvasói. Bp., 1937, Fővárosi Könyvtár, 29+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, apró foltokkal.
18880.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Umberto Eco: A jegyesek. Marco Lorenzetti rajzaival. Ford.: Gács Éva. (Bp.), 2010, Kolibri. Kiadói kartonált papírkötés.
18881.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Barabás Pál: Gazdátlan asszony. Bp., é.n. Nova. DEDIKÁLT példány. Kiadói vászonkötésben
18882.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Verne Gyula: A zöld sugár függelékül: Tíz órán át a vadászaton. Verne Gyula összegyűjtött munkái. Ford.: Zempléni Gyula. Bp.,é.n. Eisler. Korabeli enyhén sérült félvászon kötésben
18883.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szász Károly kisebb műfordításai. Teljes kiadás. Bp., 1872, Ráth Mór. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, jó állapotban.
18884.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pilinszky János: Szálkák. Bp.,1972, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói vászonkötés, kiadói papír védőborítóban.
18885.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Racine, [Jean]: Berenice. Tragédia. Ford.: Benedek Marcell. Szalay Lajos rajzaival. Bp., [1943], Új Idők (Singer és Wolfner), 118+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, kijáró lappal, foltokkal.
18886.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
18887.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
La Religion considérée Comme LUnique Base Du Bonheur et de la Véritable Philosophie. Paris, 1788. 203p. Kiadói papírkötésben
18888.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Békefi Antal: A kálvárián. Bp., 1894., Singer és Wolfner. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
18889.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Illyés Gyula: Oroszország. Uti jegyzetek. Bp.,[1934],Nyugat, (Hungária-ny.), 221+2 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Első kiadás. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés .
18890.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft