Militária

Tételek száma: 102

1867. Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány kétoldalas, eredetileg ezüstözött bronz emlékérem (38mm) T:XF szinte teljesen lekopott ezüstözés, ph.
32872.

1867. "Honvéd Emlék - Az 1867. évi honvéd egyletek alakításának emlék zálogául / Éljen a haza és az alkotmány" kétoldalas, eredetileg ezüstözött bronz emlékérem (38mm) T:XF szinte teljesen lekopott ezüstözés, ph.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
32873.

Kikiáltási ár:
140 000 Ft
378,38
411,76
1869-1916. Koronás Ezüst Érdemkereszt karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és WILH. KUNZ - WIEN X gyártói jelzéssel T:AU,XF / Hungary 1869-1916. Silver Cross of Merit with Crown hallmarked Ag decoration without ribbon, with WILH. KUNZ - WIEN X makers mark on suspension ring C:AU,XF NMK.: 223.
32874.

1869-1916. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, függesztőkarikán fémjellel és "WILH. KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:AU,XF / Hungary 1869-1916. "Silver Cross of Merit with Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with "WILH. KUNZ - WIEN X" maker's mark on suspension ring C:AU,XF NMK.: 223.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
~1870. Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF patina Hungary ~1870. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration, hallmarked on the edge, with ribbon. Sign: Leisek C:XF patina NMK 129.
32875.

~1870. "Ferenc József I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" peremén jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.:Leisek T:XF patina Hungary ~1870. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration, hallmarked on the edge, with ribbon. Sign: Leisek C:XF patina NMK 129.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
32876.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1893. 1849/49-iki HONVÉD / BUDAVÁR BEVÉTELE 1849. május 21. - Ennek emlékéül emelt szobor leleplezése 1893. május 21. bronz emlékérem (34mm) T:F
32877.

1893. "1849/49-iki HONVÉD / BUDAVÁR BEVÉTELE 1849. május 21. - Ennek emlékéül emelt szobor leleplezése 1893. május 21." bronz emlékérem (34mm) T:F

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:AU patina Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:AU patina  NMK 249.
32878.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1898. Jubileumi Emlékérem a Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:3 patina, korrózió  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces bronze decoration without ribbon C:F patina, corrosion NMK 249.
32879.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,F oxidáció Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Zn decoration without ribbon C:VF,F oxidation NMK 249.
32880.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Zn kitüntetés mellszalag nélkül T:VF,F oxidáció Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Zn decoration without ribbon C:VF,F oxidation NMK 249.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
32881.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján hadifém kitüntetés hadiszalagon T:AU,XF Austro-Hungarian Monarchy 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) war metal decoration with ribbon C:AU,XF NMK 245
32882.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" hadifém kitüntetés hadiszalagon T:AU,XF Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis)" war metal decoration with ribbon C:AU,XF NMK 245

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1890. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU,XF Austro-Hungarian Monarchy 1890. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis) gold plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 245
32883.

1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott bronz kitüntetés hadiszalagon T:AU,XF Austro-Hungarian Monarchy 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated bronze decoration with ribbon C:AU,XF NMK 245

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft