Órák Tételek száma: 141
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2754787
12249
441
700000
Watches
Kikiáltási ár:
700 000 Ft
2884921
12250
441
300000
Watches
Geneve 14K arany női karóra, jelzett tokkal és szíjjal, kvarc szerkezettel (nincs kipróbálva). Bruttó: 21,4 g, d: 17 mm
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
2843005
12251
441
200000
Watches
Maurice Lacroix asztali óra, quartz, pontosan működik, d: 150 mm, 1,3kg.
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
2815925
12252
441
150000
Watches
Regulateur ezüst tokos nagy méretű zsebóra. Festett számlappal, kis hibával, üveg borítással a szerkezeten, szép, működő állapotban 64 mm
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2873130
12253
441
80000
Watches
Elzászi fali óra, felesütős, 1750 körül, kis sérülésekkel, nincs kipróbálva, m: 39 cm / A tétel a Gödöllői Királyi Kastélyban tekinthető meg. A megtekintéshez időpontot kell egyeztetni ezen a telefonon a múzeummal,06 30-590-3371. Amennyiben elnyeri a tételt árverésünkön, akkor irodánkban való fizetés után személyesen a kastélyban vehető át. A terméket nem postázzuk. 2873132
12254
441
150000
Watches
Sasos felesütős asztali óra, mechanikus, nincs kipróbálva, kis sérülésekkel, 1880 körül, m: 57 cm
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
2821272
12255
441
300000
Watches
Chopard LUC 14k arany (Au) dupla arany fedeles zsebóra jelzett tok, szerkezet, szép állapotban, működik bruttó 76 g d: 47 mm
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
2873129
12256
441
80000
Watches
1850 körül, fa falióra, hónap nap kijelzéssel, mechanikus, nincs kipróbálva, 60x59 cm / 2800381
12257
441
48000
Watches
Junghans asztali stopper, mechanikus, működik, talapzatán kis hibák, m: 25,5 cm 2868673
12258
441
60000
Watches
Parasztóra falióra 2 súllyal Festett XIX. sz. 22 cm 2842999
12259
441
80000
Watches
Seiko automata karóra, működik, papírokkal, dobozban, plusz csatt szemekkel, d: 42 mm 2859918
12260
441
38000
Watches
Régi asztali óra, működő szerkezettel és gyönyörű dallamos működő zenélő szerkezettel, minimális kopásokkal, nemrég órás mester felújította a szerkezetét. 20x7x9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft