Vadász- és halászsport 1942. Szerk.: József Ákos és József Lajos. Kolozsvár-Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor - Minerva, 236 p. + 6 t. Szövegközi és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
Majthényi László: Vad- és halételek a nyugati végeken. Ferkovics József rajzaival. Szombathely, 2020, Szülőföld Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, az utolsó lap kissé sérült.
József Ákos: A kotorékvadászat. H.n., 2018, Fehér Mihály-Kertész Sándor-Nimród Vadászújság. Reprint kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé hullámos lapokkal, a borítón/lapokon kisebb hibákkal.
József főherceg: Erdei magány és egyéb vadásztörténetek. Bp., 1913, Athenaeum, 1 t. + 243+(1) p. + 12 t. Első kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér fotókkal. A könyvdíszeket Neogrády Antal és Hanuszik László rajzolta. Kiadói díszes, aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerincen sérüléssel, egyébként jó állapotban.