17617.
441. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
12 000 Ft
32,43 EUR, 35,29 USD
Boehn, Max von: Die Mode. Menschen und Moden im neunzehnten Jahrhundert. Nach Bildern und Kupfern der Zeit ausgewählt von Dr. Oskar Fischel. Text von - - . I-III. köt. München, 1912-1915, F. Bruckmann. Rendkívül gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Egységes kartonált papírkötésben, festett lapélekkel, néhány kis sérüléssel. Kopott, kissé sérült karton tékában.