Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2700614
31629
440
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, kis ph 2676916
31630
440
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-), Lapis András (1942-) 1989. "MHSZ (Magyar Honvédelmi Szövetség) Országos Bajnokság" kétoldalas Br emlékérem füllel (42,5mm) T:1- kis karc 2619498
31631
440
Numizmatika
Garamkeszi János (1936-2014) 1981. "Szegedi Pályaavató Verseny 1981" zománcbetétes, kétoldalas Br evezősport emlékérem (80mm) T:2- patina, zománchiba, letört fülnyom, hátoldalán kis firka 2887298
31632
440
Numizmatika
Gáll Gyula (1939-?) DN "Velencei-tavi Sportversenyek" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem füllel (70mm) T:AU 2887297
31633
440
Numizmatika
Gáll Gyula (1939-?) DN "Velencei-tavi Sportversenyek" kétoldalas bronz emlékérem füllel (70mm) T:AU,XF kis ph 2785722
31634
440
Numizmatika
Gosztonyi Alice (1900-1970) 1936. "Pécsi Athletikai Club alapításának 50. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem, peremén "LUDVIG" gyártói jelzéssel (61mm) T:2 Hungary 1936."50th Anniversary of the Athletic Club of Pécs" Br commemorative medallion, "LUDVIG" makers mark on the edge. Sign.: Alice Gosztonyi (61mm) C:XF 2786144
31635
440
Numizmatika
Hajós Géza 1943. "Gyári Szabadidő Szervezetek Központja - GYOSZ /" kétoldalas Zn emlékérem (50mm) T:1-,2 patina 2859690
31636
440
Numizmatika
Homonnay Jenő (1883-?) 1931. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Becsülettel a hazáért" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem füllel, "GÁL" gyártói jelzéssel, "I. Ker. 1931 I." gravírozással (30mm) T:XF patina 2836031
31637
440
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1967. "Colonia Claudia Savaria XLIII" egyoldalas bronz emlékérem, hátoldalán "Ökölvívó Spartakiád Szombathely 1967" gravírozással (60mm) T:1- 2833357
31638
440
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1969. "Vajdahunyadvár" bronz emlékérem, hátoldalán "Magyar - NSZK atlétikai viadal Budapest" felirattal (70mm) T:1- 2620365
31639
440
Numizmatika
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás 2827256
31640
440
Numizmatika
Józsa Gábor (1955-) DN "Kyokushin Karate" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1 kis patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft