Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 237
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2695351
31617
440
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Berán Lajos (1882-1943) 1948. "Magyar Sí Szövetség" bronz plakett, zománcozott rátéttel, hátlapon gravírozott évszámmal (49x56mm) T:1- 2776038
31618
440
Numizmatika
Berán Nándor (1889-1965) 1939-1950. "Országos Földhitelintézet Tisztviselőinek Sportegyesülete" 4db kétoldalas bronz és Zn sportérem tétel, hátoldalán mindegyik gravírozva (45mm) T:1-,2 2827850
31619
440
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP 2827851
31620
440
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" Al emlékérem (32mm) T:PP 2874509
31621
440
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Al emlékérem (32mm) T:PP fo. 2804716
31622
440
11000
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1996. "Puskás Ferenc / World's record holder of the 1st league goals" kétoldalas, angol nyelvű, jelzett Ag emlékérem, kapszulában, tokban (12,05g/0.999/30mm) T:PP ujjlenyomat, patina 2622588
31623
440
Numizmatika
Cserenyei Kaltenbach István (1903-1979) 1941. "Steding Emlékverseny - Budapest 1941. XI.23." egyoldalas fém emlékplakett eredeti díszdobozában (150mm) T:1- patina, a tok kissé viseltes 2827345
31624
440
Numizmatika
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) 1943. "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas bronz díjérem, "ORSZ. EGY. CSAP. BAJN. 1943. 2." gravírozással (45mm) + 1951. "Vasas regatta 1951. III." kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:2 patina 2830469
31625
440
2200
Numizmatika
Erdey Dezső (1902-1957) 1933. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929 - Bankközi céllövő verseny" bronz díjérem (35mm) + Matzon Frigyes (1909-1986) 1939. "Pénzintézeti Központ Tisztviselőinek Sportegyesülete 1923 - Céllövő bajnokság 1929-1939" ezüstözött bronz díjérem "Arkanzas Bp." gyártói jelzéssel (50mm)T:2 2778634
31626
440
Numizmatika
Ernszt Kálmán 1900. "Budapesti Atlétikai Klub" bronz kétoldalas díjérem (30mm) T:1- 2700161
31627
440
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1986. "30. Nemzetközi Barátság Maraton - Szeged" egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- patina, kis ph 2700611
31628
440
Numizmatika
Fritz Mihály (1947-) 1988. "III. Tisza kupa - Debrecen 1988. június 23-25" kétoldalas fém emlékérem füllel (60mm) T:2 patina, karc, kis ph Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft