Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek Tételek száma: 78
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2890349
13337
440
Historical documents, manuscripts
Kálmán György (1925-1989) Kossuth- és Jászai Mari-díjas színészről készített összeállítás, lapokra ragaszott kivágásokkal, fotókkal, össz. 30 oldalon, közte egy autográf aláírt fotója is. Vegyes állapotban. 2863895
13338
440
Széplaki Bálint: Új cél felé. Vers kézirata, két kézzel írt oldal. Megjelent: Uj Idők, 1905. (11. évfolyam, I. kötet, 498. old.) 2889992
13339
440
A pénz fogalma és a jó pénzrendszer kellékei, pályamunka, kézirat 90 beírt oldalon. Félvászon-kötésben, helyenként kisebb sérülésekkel. 2892914
13340
440
Raupach: Molnár és gyermeke. Népdráma 5 szakaszban. Átdolgozta: Lukácsy. Kézirat, benne számos javítással, bejelöléssel, bélyegzésekkel, kissé szakadt, kissé foltos borítóval, 96 p. 2889970
13341
440
Kézzel rajzolt hímzésminta-album (erdélyi szász, kalotaszegi, buzsáki, stb.), harántalakú egészvászon-kötésben, sérülésekkel, 19x25 cm 2829604
13342
440
900
"Lenin az élőknél élőbb ma is, Tudásunk ő - fegyver és erő", kivágásokból összeállított album, 32,5x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft