Oláh Sándor (1959-): Női akt. Bőr kép, plasztika. Jelezve balra lent a... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~500010/Olah-Sandor-1959-Noi-akt-Bor-kep-plasztika-Jelezve-balra-lent-a-borkepen-es-a-hatold~II2892856
2892856
12015
440
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: Oláh Sándor (1959-): Női akt. Bőr kép, plasztika. Jelezve balra lent a bőrképen és a hátoldalán bélyegzővel. Kopásnyomokkal. 60x37 cm
: pk