Dekoratív, szovjet szobor, Don Quiote. Öntöttvas. Jelzett: Kasli (Oros... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~500010/Dekorativ-szovjet-szobor-Don-Quiote-Ontottvas-Jelzett-Kasli-Oroszorszag-XX-sz-elso-fel~II2891742
2891742
12059
440
13000
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: Dekoratív, szovjet szobor, Don Quiote. Öntöttvas. Jelzett: Kasli (Oroszország, XX. sz. első fele). m: 20,5 cm
: karap_norbert