12016.
440. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Bezdány Zsolt: Női portré. Bőr kép, plasztika. Jelzett a hátoldalán. Apró kopásnyomokkal. 51,5x44 cm