12091.
440. Lezárult gyorsárverés
Órák
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Ezüst (Ag) tokos, duplafedeles zsebóra, mindkét oldalon domborműves női portréval díszítve, vésett M.L. monogrammal. Jelzett: Philadelphia, 1876., 15 köves szerkezettel. Sérült számlappal, hiányzó másodpercmutatóval, nem jár. d: 5 cm