6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Régi Perion akkumulátoros kézilámpa, vasúti vagy bányász lámpa, XX. sz. közepe körül, fém, a zománcozás részben lekopott, rozsdafoltos, 38x15x9,5 cm