Könyvek: Technika

Tételek száma: 15

Sobó Jenő: Erdészeti építéstan. II. rész: Út-, vasút- és hídépítéstan. Selmeczbánya, 1899, Országos Erdészeti Egyesület (Joerges Ágost özv. és Fia-ny.), XV+(1)+971 p. Számos szövegközi ábrával illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, kissé kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
18550.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
100 éves a magyar kábelipar. A Magyar Kábel Művek emlékkiadványa. Bp., 1983, MKM, 63 p. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrált. Kiadói tűzött papírkötés.
18551.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Königlich Ungarische Station für Gärungswissenschaft. (Budapest II, Herman Ottó út 15. sz.) Bp., 1934, Königlich Ungarische Universitäts-Druckerei (Kir. M. Egyetemi Ny.), 19+(1) p. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés.
18552.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Textil-iparral kapcsolatos könyvtétel, 3 db:   Oskar Meyer - Josef Zehetner: Technik und Praxis der Kammgarnspinnerei. Ein Lehrbuch Hilfs- und Nachschlagewerk. Berlin, 1923., Julius Springer. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés.;   R. Preu: Die Kammgarnspinnerei. Kurzgefaßtes Lehrbuch der Wollkämmerei, Webgarn- und Strickgarnspinnerei. Berlin, 1928, Gebrüder Borntraeger. Német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kopott félvászon-kötés, foltos lapokkal.;   Edmund Richter - Paul Caquelin: Technologie Kammgarnspinner. Berlin, 1955., Volk und Wissen Volskeigener Verlag. Német nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötésben.
18553.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Desmond Davis: A televíziós produkció ábécéje. Ford.: Morenth András. Bp., 1961., Magyar Rádió és Televízió. Kiadói papírkötés.
18554.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Schuller Aladár: A fényképezés eljárásai és receptjei. Bp., [1917], A Fény (Wodianer F. és Fiai-ny.), (4)+141+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, sérült fűzéssel, a lapok egy része kijár.
18555.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1939 Holzbearbeitungsmaschinen und Zubehör für die Holzindustrie. Technische Frühjahrsmesse Leipzig. Faipari gépeket ismertető katalógus, fekete-fehér képekkel, német nyelven. Papírkötésben, kissé viseltes borítóval, Simla Műszaki Iroda Budapest bélyegzőkkel, 168 p.
18556.

1939 Holzbearbeitungsmaschinen und Zubehör für die Holzindustrie. Technische Frühjahrsmesse Leipzig. Faipari gépeket ismertető katalógus, fekete-fehér képekkel, német nyelven. Papírkötésben, kissé viseltes borítóval, "Simla Műszaki Iroda Budapest" bélyegzőkkel, 168 p.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1942 2 db fotózással kapcsolatos, német nyelvű kiadvány: Wolf H. Döring: Farbenfotos leichtgemacht; H. C. Opfermann: Farbenfilm in deiner Kamera. Fekete-fehér és színes képekkel. Kiadói papírkötés, kissé viseltes, sérült borítókkal.
18557.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kézikönyv J. Hauff & Co. fotocikkeinek használatához. Nagyvárad, é.n. (cca 1910), Sonnenfeld Adolf Grafikai Műintézete. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, foltos, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé sérült, koszos.
18558.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
18559.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18560.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Hermann Lang: Vom Rennmonteur zum Europameister. München., 1943., Knorr&Hirth. Fekete-fehér fotókkal. Német nyelven. Kiadói kopott félvászon-kötésben. autóversenyzésről, korabeli autókról szóló könyv, sok érdekes fotóval.
18561.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft