3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Gonda Erzsébet: Főzzünk jobban. Bp., [1949], Béta, 358 p. Kiadói félvászon-kötés, sérült, szétvált borítóval, néhány sérült, foltos lappal.