Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 14

18593.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Hernádi Miklós: Weiningers Ende. A szerző, Hernádi Miklós (1944-2020) művészeti író, műfordító, szociológus által Eörsi István (1931-2005) Kossuth- és József Attila-díjas író, költő, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Ein Kriminalroman. Aus dem Ungarischen von Erika Bollweg. Die Andere Bibliothek. Frankfurt, 1993., Eichborn Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kartontokban.
18594.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Fyodor Dostoyevsky: The Brothers Karamazov. Translated by Constane Garnett. Illustrated by William Sharp. The Illustrated Modern Library. New York, 1943., Random House. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben, kiadói kopott, kissé sérült kartontokban.
18595.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
11
Eugen Dietrich: Neues Pharmazeutisches Manual. Berlin, 1901. Springer. szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Foltos lapok, címlap sérült, sérült egészvászon kötés. 848p.
18596.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
[Klingemann, Ernst August Friedrich]: Nachtwachen von Bonaventura. Nach Rahel Varnhagens Exemplar mit einem Nachwort herausgegeben von Dr. Raimund Steinert. Weimar, 1915, Gustav Kiepenheuer, (4)+157+(3) p. + 16 t. (litográfiák). Német nyelven. Korabeli félpergamen-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé sérült lapszélekkel, néhány sérült lappal. Számozott (461./500) példány.
18597.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
J. K. Rowling: Harry Potter and the Order of the Phoenix. London, 2003, Bloomsbury. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18598.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Le spectacle de la nature, ou entretiens sur les particularites de lhistoire naturelle, qui ont paru les plus propres a rendre les Jeunes-Gens curieux, & a leur former lesprit. Tom. III. Paris, 1735 Estiene - Desaint. Korabeli, aranyozott egészbőr kötésben
18599.

Le spectacle de la nature, ou entretiens sur les particularites de l'histoire naturelle, qui ont paru les plus propres a rendre les Jeunes-Gens curieux, & a leur former l'esprit. Tom. III. Paris, 1735 Estiene - Desaint. Korabeli, aranyozott egészbőr kötésben

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Derf Backderf: Mon Ami Dahmer. Bussy-Saint-Georges, 2013., Cá et Lá. Francia nyelvű képregény. Kiadói papírkötés.
18600.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
[Labbé Antoine François Prévost dExiles (1697-1763)] LAbbé Prevost: Histoire de Manon Lescaut et du Chevalier Des Grieux. Préface de Guy de Maupassant. Illustrations de Maurice Leloir. Paris, én., Charles Tallandier. Gazdag egészoldalas színes és fekete-fehér, valamint fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, néhány foxing foltos lappal.
18601.

[L'abbé Antoine François Prévost d'Exiles (1697-1763)] L'Abbé Prevost: Histoire de Manon Lescaut et du Chevalier Des Grieux. Préface de Guy de Maupassant. Illustrations de Maurice Leloir. Paris, én., Charles Tallandier. Gazdag egészoldalas színes és fekete-fehér, valamint fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Francia nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, néhány foxing foltos lappal.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Insel-Bücherei 6 db kötete: Das kleine Pilzbuch. + Das kleine Buch der Meereswunder. + Das kleine Baumbuch. Die deutschen Waldbäume + Das kleine Schmetterlingsbuch. + Das kleine Buch der Nachtfalter. + Albecht Dürer. Die kleine Passion. Eine Holzschnittfolge. Lipcse, é.n., Insel. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
18602.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
J. K. Rowling: Harry Potter and the Philosophers Stone. London, 1997, Bloomsbury. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18603.

J. K. Rowling: Harry Potter and the Philosopher's Stone. London, 1997, Bloomsbury. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16
Stephen Leacock: Perfect Lovers Guide and other stories. Moscow, 1963., Foreign Languages Publishing House. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
18604.

Stephen Leacock: Perfect Lover's Guide and other stories. Moscow, 1963., Foreign Languages Publishing House. Angol nyelven. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft