Uitz Béla. Bp., Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/440/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~500043/Uitz-Bela-Bp-Corvina-Kiado-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-szakadt-papir-vedoboritoval-ki~II2844741
2844741
18452
440
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Uitz Béla. Bp., Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
: tg