Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 220

Gerald Durrell 2 könyve: Istenek kertje. Ford.: Osztovits Levente. Bp., 1986, Európa. Kiadói papírkötés. + Vadak a vadonban. Ford.: Pesthy Gábor. Bp., 1988, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
18703.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gondolat.ébresztő! Szerk.: Szabó Zsuzsa. HVG Könyvek. Bp., 2010, HVG. Kiadói papírkötés.
18704.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Friedrich Wichtl: Világszabadkőművesség, Világforradalom, Világköztársaság. Bp., 2005, Gede Testvérek. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
18705.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Robert M. Edsel - Bret Witter: Műkincsvadászok. Szövetséges hősök, náci tolvajok és a történelem legnagyobb kincsvadászata. Ford.: Kelemen László. Bp., 2014, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18706.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Szlovenszkói magyar írók antológiája. II-IV. köt. (I. köt. hiányzik). Szerk.: Dallos István és Mártonvölgyi László. Nyitra, 1937, Lőwy Antal és Fiai-ny. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, felvágatlan lapokkal, a II. kötet borítóján szakadás, a IV. kötet sérült, szétváló állapotban.
18707.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp.,én., Athenaeum. Kiadói kopott egészvászon kötésben.
18708.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ady Lajosné Az ismeretlen Ady. Akiről az érmindszenti levelesláda beszél. (Bp.),én., Béta, 412 p. + 8 (fekete-fehér képtáblák) t. + 2 (kihajtható melléklet) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
18709.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Révész Béla 2 Ady témájú műve:   Ady trilógiája. A három könyv egy kötetben. Számos illusztrációval, fényképekkel és kézirat facsimilékkel. Bp., 1935, Nova. Kiadói egészvászon-kötés.;   Ady Endre összes levelei Lédához és a nagy regény teljes története. Fényképek, facsimilék számos reprodukciójával. Bp., 1942, Szerzői kiadás. Kiadói félvászon-kötésben.;
18710.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ady Endre 2 gyűjteményes verseskötete:   Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Jenő. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 8 t. (színes képtáblák, hártyapapírral). Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, foltos lapszélekkel.;  Ady Endre összes versei. Bp., én., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.;
18711.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Schematismus inclyti regni Hungariae, Partiumque eidem adnexarum. Cum schematismo literario eiusque indice subnexo pro anno 1818. Budae, 1818, Typis, et Sumtibus Typogr. Reg. Univers. Hungaricae, 422 p. + 35 sztl. Borító nélküli példány, a címlap és a végén további 4 lap sérült, hiányos, a végéről egy lap hiányzik, foltos lapokkal.
18713.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nitya Lacroix: Érzéki partnermasszázs. Fényképezte Antonia Deutsch. Bp., 1991. Springer. Kiadói kartonált papírkötésben
18714.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Balassa Iván-Ortutay Gyula: Magyar néprajz. Bp., 1980. Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
18715.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft