8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Komjáti-Wanyerka Gyula (1894-1958): Alföldi táj lovakkal. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, Komjáti-Wanyerka Gyula autográf ajándékozási soraival, lapszéli apró sérülésekkel, 35x46,5 cm