Johan Hugó (1891-1956): Budapest, 1936. Pasztell, papír, jelezve jobbra fent. Proveniencia: Johan Hugó hagyatéka. Üvegezett, sérült fakeretben. 24x30 cm. / pastell on paper, signed. Provenance: from the estate of the artist. Framed
Vasarely Victor (1908-1997): VEGA-ZETT-2. Heliogravűr, papír. Jelzett. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása, 1975. 21x21 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): VEGA-ZETT-2. Photogravure on paper. Signed. Neuchatel, Éditions du Griffon, 1975. 21x21 cm.
Nagy Imola (1976-): Szent László gesztenyefája. Akvarell, kontúrfesték, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40x40 cm
Kovács Tamás Vilmos (1951-): Életkép a folyóparton, 2000. Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 60×90 cm
Kovács Tamás Vilmos elsősorban figurális művész. Képein, valamint domborművein különféle létállapotokban kifejező és megtestesítő ember nyer lényegi kifejezést. A képek vörös, sárga, kék, zöld, telített színfoltokra építettek, tónus- és szín-átmenetekkel csak néha árnyalja figuráit. Szín, forma és gesztus a magányosságot és kiszolgáltatottságot fejezi ki. A sokszor közelnézetből ábrázolt figurák alkotta csoportok tagjai között semmiféle kapcsolat nincsen. Az alakok önmagukba zártan léteznek.
Sajdik Ferenc (1930-): Retorzió (karikatúra). Tus, papír, Hátoldalt jelzett és "Igazság Varsó" felirattal, az Igazság c. lap részére készült karikatúra. 12x15 cm