Német porcelán figura, lány virággal, kopott, kis sérülésekkel, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000006/Nemet-porcelan-figura-lany-viraggal-kopott-kis-serulesekkel-jelzett-m-15-cm~II2873491
2873491
11362
439
3800
Leírás: Német porcelán figura, lány virággal, kopott, kis sérülésekkel, jelzett, m: 15 cm
: karap_norbert