Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, kis lepattanás, m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000006/Goebel-Hummel-fajansz-figura-jelzett-kopasokkal-kis-lepattanas-m-12-cm~II2873550
2873550
11319
439
Leírás: Goebel / Hummel fajansz figura, jelzett, kopásokkal, kis lepattanás, m: 12 cm
: karap_norbert