Bodrogkeresztúri porcelán váza. Retro mintás, jelzett, kis kopással. 3... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~1000006/Bodrogkereszturi-porcelan-vaza-Retro-mintas-jelzett-kis-kopassal-34-cm~II2826224
2826224
11432
439
3200
Leírás: Bodrogkeresztúri porcelán váza. Retro mintás, jelzett, kis kopással. 34 cm
: karap_norbert