Schütz Cilli fajansz tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~1000005/Schutz-Cilli-fajansz-talka-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-15x15cm~II2884441
2884441
11164
439
3800
Art-ceramics
Leírás: Schütz Cilli fajansz tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 15x15cm
: karap_norbert