10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Pekingi Márványhajó, szőtt vászon, XX. sz. második fele, üvegezett fakeretben, 25x37 cm / Marble Boat, Beijing, China, canvas picture, 2nd half of the 20th century, framed