Dr. Szily József: Maróczy Géza élete és pályafutása. (100 válogatott játszmával). Bp., 1957, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal. Megjelent 3200 példányban.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,
2 db testnevelés témájú mű egy kötetben: Müller, J. P.: Az én módszerem. Szenteljünk napoként 15 perczet egészségünknek. Bp., 1908, Kostyál Jenő, 94 p. + Tíz perces vidám szobatorna. Erna Rubin dán tanárnő műve alapján összeáll.: Király Dezső. Bp., 1941, özv. Germ Károlyné-ny., 48 p. Félvászon-kötésben.