2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
May Károly: A fekete táltos. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói szecessziós, illusztrált egészvászon kötésben, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel, előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány kevés lap kissé foltos.