13280.
439. Lezárult gyorsárverés
Fotó
1 600 Ft
cca 1910-40 Portrék, csoportképek, össz. 36 db fotólap, részben hátoldalán feliratozott és/vagy pecséttel jelzett, részben magyar, részben osztrák műtermekből és helyszínekről, érdekes, átnézésre érdemes anyag, részben sérült, 9x15 cm