13364.
439. Lezárult gyorsárverés
Fotó
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
1941 Értarcsa, Erdély, Bihar megye, fiatalok csoportképei, össz. 4 db vintage fotó, ezek közül 3 db hátoldalán feliratozott, kisebb sérülésekel, törésekkel, 6x8,5 cm