Francesco Morelli (1767 k.- 1830k.): Veduta del Seporo di Cecilia Metella ... (Róma környéke). Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten. 1816 körül. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben. 18x23 cm.