Szontágh Tibor (1873-1930): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Sérült.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Szontagh-Tibor-1873-1930-Csendelet-Olaj-vaszon-jelzett-Serult-Dekorativ-fakeretben-60~II2806196
2806196
10282
439
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 48,65 EUR , 52,94 USD
Leírás: Szontágh Tibor (1873-1930): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Sérült. Dekoratív fakeretben. 60×50 cm
: nagy_andras