Fóth Ernő (1934-2009): Cím nélkül. Ceruza, papír. Jelzett, Üvegezett k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Foth-Erno-1934-2009-Cim-nelkul-Ceruza-papir-Jelzett-Uvegezett-keretben-4x5-cm~II2877047
2877047
10078
439
Leírás: Fóth Ernő (1934-2009): Cím nélkül. Ceruza, papír. Jelzett, Üvegezett keretben 4x5 cm
: nagy_andras