Duray Tibor (1912-1988): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/439/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1000001/Duray-Tibor-1912-1988-Vizparton-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fakeretben-9-5C39719-5-cm~II2814586
2814586
10071
439
Leírás: Duray Tibor (1912-1988): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 9,5×19,5 cm
: pk