Festmények és grafikák Tételek száma: 323
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2852927
10097
439
14000
Glatz Oszkár (1872-1958) - Prihoda István (1891-1956): Almát hámozó lány. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 34,5x27 cm 2881288
10098
439
Göndör Bertalan (1908-1945): 3 db karikatúra. Ceruza, papír, jelzett, kb 30x22 cm 2884590
10099
439
Görög Rezső (1930-): Hegyi falu. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, 30×40 cm 2839172
10100
439
Gráber Margit (1896-1993), kétoldalas mű: Alakok, arcok (tanulmányok), 1940. Ceruza, papír, jelezve mindkét oldalán. 24×21,5 cm. 2839164
10101
439
Gráber Margit (1896-1993): Aratás, 1931. Szén, papír, jelezve jobbra lent. Apró lapszéli szakadással. 23×41,5 cm. 2805690
10102
439
Stefan Grecu (?-?): Szentendre, Dunapart. Akvarell, tus, papír, jelzett, 17,5x25 cm 2805751
10103
439
Stefan Grecu (?-?): Halászbástya, Budapest. Akvarell, tus, papír, jelzett, 25x17 cm 2644257
10104
439
120000
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2854768
10105
439
Gy. Molnár István (1933-2010): Alföldi táj. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 7,5x19 cm 2811588
10106
439
3400
Gy. Molnár István (1933-2010): Várfok. Rézkarc, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 25x16 cm 2883700
10107
439
19000
Gyertyányi Németh Gyula (1892-1946): Menyecske. Olaj, karton, jelzett, dekoratív fakeretben. 50×39 cm 2798265
10108
439
28000
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, artist's proof.. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft