Alföldi porcelán 6 személyes cseresznyemintás mokkás készlet, matricás... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Alfoldi-porcelan-6-szemelyes-cseresznyemintas-mokkas-keszlet-matricas-jelzett-kis-kopasny~II2857410
2857410
11757
438
Leírás: Alföldi porcelán 6 személyes cseresznyemintás mokkás készlet, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal
: nagy_andras