Malborghet látképe. Olaj, faragott fa alabon domborműves szarvas figur... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Mutargyak-antikvitas~2500102/Malborghet-latkepe-Olaj-faragott-fa-alabon-dombormuves-szarvas-figura-XX-sz-eleje-14x17-cm~II2834488
2834488
12055
438
Antique
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Malborghet látképe. Olaj, faragott fa alabon domborműves szarvas figura. XX. sz. eleje 14x17 cm
: nagy_andras