Kerámiák

Tételek száma: 192

11189.

Kikiáltási ár:
280 000 Ft
756,76
823,53
Fischer antik kínáló, jelzett: F, mázhibákkal, felső peremén apró repedéssel, 23x12x15 cm
11190.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
Fischer váza, kézzel festett keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), XIX. sz. vége körül. Hasán és szájperemén javított, m: 30 cm
11191.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
11192.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
H. Ráhmer Mária (1911-1998): Kendős lány és kutya figurák, festett mázas kerámia, a lány jelzett, minimális kopásnyomokkal m: 19 cm
11193.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11194.

Kikiáltási ár:
38 000 Ft
102,70
111,76
Régi fajansz jardiniere, kézzel festett, jelzett: Julius Dressler, kopásokkal, m: 27 cm, d: 38 cm
11195.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
Gabonaszedő nők. Mázas fajansz, jelzett, korának megfelelő kopásokkal és mázrepedésesekkel, 38x29x19 cm
11196.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
11197.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Izsépy Margit: Négernő. Kerámia, Jelzés nélkül, minimális lepattanással az alján, kis kopásokkal, m: 24 cm
11198.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Antik osztrák emlékkorsó, ón fedeles fajansz korsó, Internationale Ausstellung für Musik u. Theaterwesen Wien 1892 (Nemzetközi Zenei és Színházi Kiállítás, Bécs) felirattal. Kézzel festett, jelzett, alján sérüléssel, m: 29,5 cm
11199.

Antik osztrák emlékkorsó, ón fedeles fajansz korsó, "Internationale Ausstellung für Musik u. Theaterwesen Wien 1892" (Nemzetközi Zenei és Színházi Kiállítás, Bécs) felirattal. Kézzel festett, jelzett, alján sérüléssel, m: 29,5 cm

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Retró iparművész kerámia váza, fekete-piros mázzal, jelzés nélkül, kisebb mázrepedésekkel, m: 22 cm
11200.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft