Aranyozott ezüst(Ag) masszív figaro nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek/Nemesfem-disztargyak-ekszerek-dragakovek~1000028/Aranyozott-ezustAg-massziv-figaro-nyaklanc-jelzett-h-52-cm-netto-21-6-g~II2860579
2860579
20121
438
7500
Jewellery and precious metal items
Kikiáltási ár:
7 500 Ft 20,27 EUR , 22,06 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) masszív figaro nyaklánc, jelzett, h: 52 cm, nettó: 21,6 g
: karap_norbert