Zenetörténet, Kották, Hangszerek

Tételek száma: 15

Cremona klasszikus gitár tokkal, hozzá egy készlet elektromos gitár húr
17453.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
9
The Beatles complete. Contains just about every song composed and performed by the Beatles plus original photographs, füll colour illustrations and an absorbing article by Ray Conolly. Piano Vocal/Easy Organ. London, én., Wise Publication,(Bp., Editio Musica-ny.), 218 p. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
17454.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
János vitéz. Daljáték három felvonásban. Petőfi költői elbeszéléséből írta: Bakonyi Károly. Zenéjét Heltai Jenő verseire szerzette: Dr. Kacsoh Pongrácz. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Bárd Ferencz és Testvére, (4)+129 p. Negyedik kiadás. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az eredeti elülső papírborító a kötéstáblára kasírozva, tulajdonosi bejegyzéssel (Saskó Samu evangélikus főgimnáziumi tanár). + Fegyó János: János vitéz legendája, 16 p.
17455.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
37
Révfy Géza: Új kurucz nóták dalos füzet 24p.
17456.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1910 6 db kotta dekoratív címlapokkal, jó állapotban
17457.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1950-1975 Opera füzetek, vegyesen, 17 db
17458.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17459.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A. Gallen-Kallela: Piirutuksia techningar drawings. 1947, Werner Söderström. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval.
17460.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1930-40 Két magyar dal kézzel írt kottája, zene: vitéz Peterdi Lajos, szöveg: dr. Tóth Imre, hajtásnyommal, lapszéli apró folttal
17461.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1921-1927 3 db régi kotta: Salome - Százszorszép, Katóka légy a babám!, Na, mit szól kegyed? Ez a zeném... Szövegíró: Harmath Imre. Bp., Rózsavölgyi és Társa. Vegyes állapotban, sérülésekkel.
17462.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1900 Hochzeitslied / lakodalmi dal, kézzel írt régi kotta, a borító belső oldalán ajándékozási sorokkal, sérült, ragasztott kötésben
17463.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bartha Dénes: Pelléas és Mélisande. Tanulmány és ismertetés. Bp., 1944., Rózsavölgyi. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a sarkokon szamárfüllel.
17464.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft