12503.
438. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
18 000 Ft
48,65 EUR, 52,94 USD
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Munkásőr. Fém, jelzett, kő talapzaton, sérült m: 20,5 cm