Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 8

Nagyvasúti vontatójárművek Magyarországon. Közlekedési Múzeum. Szerk.: Czére Béla, Vaszkó Ákos. Bp. 1984, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 359+(1) p. Első kiadás. Rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, enyhén sérült papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban.
18741.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
C. J. Freezer: Kerti vasutak kézikönyv - Vasútmodellépítés a szabadban. Ford.: Koltai Géza. Bp., 2007, MÁV. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18742.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Keith Morris. The story of the Canadian pacific railway London, 1929. Kiadói kissé sérült papírborítóval 192p Hátsó borító nélkül
18743.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Czére Béla: A vasút története. Bp., 1989, Corvina. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
18744.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Halász Tibor: A vasúti gőzvontatás energetikai fejlődése a felszabadulás óta. (Különlenyomat). Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem Tudományos Közleményei V. köt. 2-5. sz. Bp., 1960, k.n., 293-308 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé koszos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18745.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vasúthistória évkönyv 1992. Szerk.: Mezei István. Bp., 1992, KÖZDOK. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A borítón és védőborítón ázás nyomaival, kissé dohos lapokkal.
18746.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Per la Millesima Locomotiva. Societa Italiana Ernesto Breda per Costruzioni Meccaniche Milano. H.n., é.n. Reprint kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az elülső táblán kis sérüléssel, foltos borítóval.
18747.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Vasúthistória évkönyv 1991. Szerk.: Mezei István. Bp., 1991, KÖZDOK. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
18748.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft