3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Hamar Pál közalapítványi királyi ügyigazgató, mint a Szent Korona egyik ügyészének véleménye, melyet a magyar főpapi javak és az ezekből kifolyó vallásalap jogi természete kérdésében a magyar országgyűlés képviselőháza kiküldött bizottságának 1875-dik évi ápril 20-ról és május 7-ről kelt felhívásai nyomán tisztelettel előterjeszt. Esztergom, 1876, Horák Egyed-ny., 257 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, a hátsó kötéstáblán gróf Csáky Károly Emmánuel (1852-1919) kanonok, püspök ex librisével.