Könyvek: Vallás

Tételek száma: 50

A keresztény katholika anyaszentegyház szertartásai és szokásai röviden megmagyarázva. A Veszprém-egyházmegyebeli népiskolák számára. Bp., 1878, Szent István-Társulat (Athenaeum-ny.), 95 p. Korabeli félvászon-kötésben, a borítón és gerincen kisebb sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
18787.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1937, Cserépfalvi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, lapszéli szakadásokkal, kissé megviselt állapotban.
18788.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Barlay Ö. Szabolcs (szerk.): Prohászka interjú 3. A szerző, Barlay Ödön Szabolcs (1919-2018) ciszterci szerzetes, irodalom- és egyháztörténész által dedikált! Székesfehérvár, 2002, Prohászka. 2, kiadás. Kiadói papírkötés. + 2 db Prohászka Ottokár nyomtatvány az 1920-as évekből
18789.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Joseph Ratzinger: Beszélgetés a hitről Vittorio Messorival. Ford.: Lénárd Ödön. Bp., 1990, Vigilia. Kiadói papírkötés.
18790.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Egyházi beszéd mellyet Calasanctius Szent Jósef tiszteletére Kis Asszony hava 29-dikén 1819-dik esztendőben ... Pesten a Kegyes Oskolák Templomában mondott Nagy-Ernyei Szabó Elek ...: Pest 1819 Trattner János Tamás betűivel, 22 p. Papírgerinccel
18791.

Egyházi beszéd mellyet Calasanctius Szent Jósef tiszteletére Kis Asszony hava 29-dikén 1819-dik esztendőben ... Pesten a' Kegyes Oskolák Templomában mondott Nagy-Ernyei Szabó Elek ...: Pest 1819 Trattner János Tamás' betűivel, 22 p. Papírgerinccel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Prédikátzió , mellyet Somogy Vármegyében , Fonó nevezetü Helységben , mondott az ottan ... Tisztelendő Parragh László Göllei Plébános Úr . 1815 - dik Esztendőben Pest, 1816. Trattner. 32p. Papírgerinccel .
18792.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Sancta Missa: A hagyományos római mise. (Missa Tridentina) rendje. Vaszar, 2012. Mezei Zsolt. Kiadói papírkötésben
18793.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Knecht Frigyes Jusztusz: A bibliai történetek gyakorlati magyarázata. I. rész: Ó-Szövetség. Magyarítá a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egylete. Kalocsán, 1887, Malatin Antal, XIV+2+407+4 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé sérült gerinccel, foltos, kopott borítóval, két kijáró lappal.
18794.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Knecht Frigyes Jusztusz: A bibliai történetek gyakorlati magyarázata. II. rész: Új-Szövetség. Magyarítá a kalocsai növendékpapság Szent-Ágoston-Egylete. Kalocsán, 1888, Malatin Antal, VIII+496 p. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kopott borítóval.
18795.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Franz Luprecht von Fahnenthal: Predig am Feste der heiligen Elisabeth gehalten in der Kirche der W. W. L. L. Klosterfruen in der Wasserstadt in Ofen. ... in dem Jahre 1796. Katherina Landerer Witwe. 36p. Ragasztott papírgerinccel
18796.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jung L.: Gottlieb és Vilmos, vagy: Luther követő két férfiunak türelmes beszélgetései a katholika vallás felől. - - ujabb átdolgozása után magyarosítva és jegyzetekkel kísérve. (Adatul korunk fölvilágosításához.) Pest, 1844., Emich Gusztáv, VI+145 p. Kiadói papírkötés, borító nélküli példány.
18797.

Jung L.: Gottlieb és Vilmos, vagy: Luther követő két férfiunak türelmes beszélgetései a' katholika vallás felől. - - ujabb átdolgozása után magyarosítva és jegyzetekkel kísérve. (Adatul korunk fölvilágosításához.) Pest, 1844., Emich Gusztáv, VI+145 p. Kiadói papírkötés, borító nélküli példány.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Knauz Nándor: Az esztergomi főegyháznak okmánytára. I. füzet: Az esztergomi érsekségnek Árpádkori okmányai. Codex Diplomaticus. Primatialis Ecclesiae Strigoniensis. Fasciculus I. Esztergom, 1863., Horák Egyed, 2+111+1 p. Kiadói papírkötésben, régi intézményi bélyegzésekkel, a gerincen címkével, felvágatlan lapokkal, kissé foltos lapokkal, kis lapszéli szakadásokkal.
18798.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft