Könyvek: Vallás

Tételek száma: 50

Johann Arnds Sechs Bucher vom wahren Christenthum nebst dessen Paradiesgartlein und dem Bericht von dem Leben und Absterben des Verfassers. Neu hrsg. von Dr. Johann Friedrich von Meyer. Frankfurt am Main, Hozzákötve: Johann Arnds Paradiesgärtlein. 1857., H. L. Brönner, VI+2+588; IV+167+1 p. Vierte Auflage. Korabeli aranyozott gerincű vakonyomásos egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.
18775.

Johann Arnd's Sechs Bucher vom wahren Christenthum nebst dessen Paradiesgartlein und dem Bericht von dem Leben und Absterben des Verfassers. Neu hrsg. von Dr. Johann Friedrich von Meyer. Frankfurt am Main, Hozzákötve: Johann Arnd's Paradiesgärtlein. 1857., H. L. Brönner, VI+2+588; IV+167+1 p. Vierte Auflage. Korabeli aranyozott gerincű vakonyomásos egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18776.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
3 db régi imakönyv 1867 Rózsafüzér metszetekkel, megviselt állapotban
18777.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gömbös Tamás: A szerzetes és lovagrendek címerei és viseletei. A protestáns egyházak jelképei, a szentek jelképes ábrázolása címerekben. H.n., 1993. k.n. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
18778.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Walser Izsó után Varga Mihály: Örök imádás. Csongrád-Csány, 1900. 863p. Aranyozott egészbőr kötésben, kis kopással
18779.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1887 Kalauz a népiskolai nevelő-oktatás terén. Katholikus paedagogiai folyóirat. I. évfolyam. Szerk.: Regéczy József. Nagyszombat, 1887., Horovitz Adolf, 4+288 p. Korabeli kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, jegyzetekkel, intézményi bélyegzésekkel és névbélyegzéssel.
18780.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Methodus infirmos providendi ad rubricas ritualium exacta, pro commoditate curatorum, et utilitate aegrotantium edita. Strigonii, 1825, Josephum Beimel, 142 p. Német és latin nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, az utolsó lap hiányzik, foltos lapokkal, bejegyzésekkel, possessori névbejegyzésekkel.
18781.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Röck Gyula: Az Antikrisztus és a hamispróféta. Dombóvár, 1940. Bagó Mihály. Kiadói papírkötésben 192p.
18782.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
18783.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A keresztyén Anyaszentegyház Történetei a Protestáns Oskolák és Családok számára. Német nyelvből. Képekkel. Kőszegen, 1842. Ny.: Reichard Károlynál. Hiányos a 236 laptól az utolsó 24 oldal hiányzik Foltos lapokkal, későbbi foltos vászonkötésben
18784.

A' keresztyén Anyaszentegyház Történetei a' Protestáns Oskolák' és Családok' számára. Német nyelvből. Képekkel. Kőszegen, 1842. Ny.: Reichard Károlynál. Hiányos a 236 laptól az utolsó 24 oldal hiányzik Foltos lapokkal, későbbi foltos vászonkötésben

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Thúry Etele - Hodossy Lajos: Jöjj, mondjunk hálaszót... A veszprémi református gyülekezet története. Veszprém, 1999, Veszprémi Református Egyházközség. Kiadói papírkötés, ajándékozási bejegyzéssel.
18785.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
[Albach József Szaniszló (1795-1853)] J. S. Albach: Heilige Anklänge. Gebete für katolische Christen. Pest, 1853, Julius Müller. Egészoldalas acélmetszetekkel illusztrálva. Német nyelven. Korabeli bársonyborítású, fémveretes, kapcsos kötésben, aranyozott lapélekkel, a borító sérült, belül a lapok épek.
18786.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft