Zimándy Ignácz: Kossuth Lajos a világtörténelem ítélőszéke előtt. Magyarország ezredéves ünnepélye alkalmával közli és a magyar nép figyelmébe ajánlja -
Bp., 1896. Szent Gellért könyvnyomda. XV+[1]+366+[3] p. Korabeli, aranyozott gerincű félvászonkötésben, körül márványozott élmetszéssel. 1957-es antikváriumi, 1970-es árverési bizonylattal!