Dr. Horváth Mihály: Magyarország történelme 1-6. kötet. Ujonnan átdolgozta Dr. Hatvani Mihály. Pest, 1860-1863, Heckenast Gusztáv, IV+501+1 p.; 736 p.;2+725+1 p.;543+1 p.;455+1 p.;422+1 p. Elsp kiadás (1-3 kötet). Új dolgozat (4-6. kötet). Korabeli, kétféle aranyozott félvászon-kötés, jó állapotban