Deák Farkas: Forgách Zsuzsánna 1582-1632. Magyar Történeti Életrajzok.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000011/Deak-Farkas-Forgach-Zsuzsanna-1582-1632-Magyar-Torteneti-Eletrajzok-Bp-1885-Mehner-Vilmo~II2869851
2869851
18185
438
Books: History
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: Deák Farkas: Forgách Zsuzsánna 1582-1632. Magyar Történeti Életrajzok. Bp., 1885, Mehner Vilmos. Félbőr kötés, előzéklap sérült, mellékletek foltosak, kopottas állapotban.
: tg