Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 37

[Störck, Anton] - Rácz Sámuel: Orvosi praxis. Második rész. Ki-adta - -, királyi consilárius, medicinae doctor, és Pesten Physiologiát tanító professor. Budán, 1801, a Pesti Királyi Universitás betűivel, XX+808 p. A mű két kötetben teljes. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, a címlapon bejegyzéssel.
18664.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
405,41
441,18
18665.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
Zeller, Simon: Lehrbuch der Geburtskunde [...] Wien, 1803. Kartonált kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
18666.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Szent-Györgyi József: A leg-nevezetesebb természeti dolgok esméreti. Az apróbb oskolák számára készítette - -, orvos doktor, nemes és szabad királyi Debreczen városának rendes physicusa. I. darab. [Unicus!] Debreczenbenn, 1803., Szigethy Mihály, XXXII+330+34 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, a címlapon bejegyzéssel, valamint a szöveget követő 4 levélen feljegyzésekkel, metszetek nélkül.
18667.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
18668.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
18669.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18670.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18671.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Hetzel Henrik: A háziállatok meddősége. Bp., 1945., Szerzői. Negyedik kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, foltos borítóval.
18672.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Az orvos és gyógyszerész gyógyszerzsebkönyve. Összeáll.: Dr. Halmi Pál. Mozsonyi Sándor és Fritz Gusztáv. Bp., 1938., Novák Rudolf és Társa. Kiadói kopott egészbőr-kötésben.
18673.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18674.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18675.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft