Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 37

1981 Magyarország mélyfúrási alapadatai 1981. Bp., 1983., Magyar Állami Földtani Intézet. Egészvászon-kötés.
18676.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek, különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., 1935, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
18677.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

A Természet Világa. I:, VIII, VIII. köt.: Az állat és ember, A növény és élete, 1938-1939, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott
18678.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Dr. Bálint Rezső et al.: A cukorbetegség és az insulin. Bp., [1927], Dick Manó (Hornyánszky-ny.), 304+(8) p. + X t. Fekete-fehér és színes képtáblákkal, hirdetésekkel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.
18679.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Herman Ottó: A madarak hasznáról és káráról. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
18680.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Nemes Elemér: Hipnotismus. Suggestiv és hipnotikus hatások a nevelésben. Dr. Völgyesi Ferenc előszavával. Bp., [1941], Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a szövegben aláhúzásokkal, a címlapon Dr. Kádár Imre orvos aláírásával és bélyegzőjével.
18681.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Ugarska knjiga o primaljstvu. (A Semmelweis Egyetem Bábaképző Intézetének szakkönyve). Budapest, 1912, Kraljevska Ugarska Državna Tiskara (M. Kir. Állami Nyomda), 301 p. Számos fekete-fehér illusztrációval. Horvát nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzéssel, jó állapotban. Ritka! / Midwifery textbook in Croatian language. Full linen-binding, in good condition. Rare!
18682.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Hutyra Ferenc: Törvényszéki állatorvostan. Bp., 1925., "Pátria", XII+406 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány ceruzás aláhúzással.
18683.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18684.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Vörös könyv. A Magyarországon kipusztult és veszélyeztetett növény és állatfajok. Szerk.: Rakonczay Zoltán. Bp., 1990, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18685.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Prinz Gyula: Európa természeti földrajza. Bp., 1923, Világirodalom,199+1+8 p. Átkötött félvászon-kötés.
18686.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Richard J.: Oczeánográfia. Fordította Dr. Pécsi Albert. Bp.,1912., Kir. M. Természettudományi Társulat, XI+576 p. Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói, illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
18687.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft