https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/438/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000027/Bessenyei-Gyorgy-Magyarorszagnak-torvenyes-allasa-II-Magyar-Irodalmi-Ritkasagok-56-sz-Bp~II2773275
2773275
19171
438
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
LeÃrás:
Bessenyei György: Magyarországnak törvényes állása II. Magyar Irodalmi Ritkaságok 56. sz. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 70 p. Kiadói papÃrkötés, kissé sérült, felvágatlan példány. A borÃtón "Jobbágy" bélyegzéssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: hsz